Pečení velikonočních perníčků 8. 4. 2019

Zajíčky, kuřátka, vajíčka a další symboly Velikonoc si naši klienti upekli z perníkového těsta v pondělí 8. dubna. Aby byly perníčky důstojnou ozdobou velikonočního stolu, šikovné ruce zúčastněných je na závěr zkrášlily bílou polevou. 

Bingo 3. 4. 2019

Hra bingo, kterou si naši uživatelé opět zahráli ve středu 3. dubna, vyžaduje od hráčů velkou míru pozornosti a samozřejmě štěstí. Je zřejmé, že šťastnými výherci se stali jen někteří zúčastnění, ale dobrá nálada z příjemně prožitého dopoledne provázela všechny.

Beseda o Jožkovi Černém 2. 4. 2019

Moravské lidové písničky v podání Jožky Černého naši uživatelé dobře znají a sami si tyto písně také rádi zazpívají. Poutavou besedu s paní knihovnicí, která byla věnována populárnímu interpretovi, si proto nenechali ujít. Se zájmem si poslechli některé jeho nahrávky s cimbálovou muzikou a dozvěděli se i mnohé zajímavosti z umělcova života. 

Hraní golfu 28. 3. 2019

Ve čtvrtek 28. března naši klienti nezaháleli, vzali do rukou golfové hole a v klubovně při hraní minigolfu vyzkoušeli svoji šikovnost. S každým úderem se výkony hráčů zlepšovaly a na závěr byly úspěšné pokusy náležitě oceněny.

Je 167 sub-kategorií v této kategorii

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů