Smažení bramborových placků 25. 3. 2019

Na bramborových plackách si naši uživatelé pochutnali v pondělí 25. března. Nejprve si je však museli společně připravit, ale protože vaření a pečení je jejich oblíbenou činností, vše šlo jako na drátkách a čerstvě usmažené bramboráky brzy voněly na stole. 

Jarní tvoření 18. 3. 2019

Zápichy do květináčů v podobě pestrobarevných ptáčků si vytvořili naši klienti v pondělí 18. března. Tyto vlastnoručně vyrobené dekorace oživí jejich pokoje a zpříjemní dny, kdy se už jaro hlásí o slovo, ale zima se ještě nechce vzdát své vlády.

Návštěva obchodního centra Frýda 7. 3. 2019

Spojit příjemné s užitečným se povedlo našim klientům ve čtvrtek 7. března. Navštívili totiž oblíbené nákupní centrum Frýda a na zpáteční cestě využili příznivého počasí tohoto březnového dne k procházce parkem. V obchodním centru pořídili své drobné nákupy a dopřáli si něco dobrého na zub, při procházce se zase mohli pokochat probouzející se přírodou a na vlastní oči se přesvědčit, že jaro už netrpělivě klepe na dveře.

Vystoupení cimbálové muziky Tragač 28. 2. 2019

Housle, basa a cimbál se k velké radosti našich klientů rozezněly v jídelně domova ve čtvrtek 28. února. Studentská cimbálová muzika Tragač zde zahrála a zazpívala mnoho lidových písniček a na závěr sklidila vřelý potlesk, který vyjadřoval upřímnou radost z toho, že i mladá generace má zájem o tento žánr a aktivně se jím zabývá.

Je 163 sub-kategorií v této kategorii

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů