Vážení blízcí našich uživatelů,

stále platí možnost zprostředkování spojení rodinných příslušníků s našimi uživateli. Můžete využít telefonů, mailových adres a dále spojení videohovorem. 

V souvislosti s probíhajícími vládními jednáními doufáme, že budeme v dohledné době moci rozšířit možnosti kontaktů i o návštěvy, byť se speciálními podmínkami. V tuto chvíli není k dispozici setkávací místnost. O změnách budeme opět ihned informovat. 

Spojení videohovorem probíhá dvěma způsoby:

1. Pracovníci budou mapovat, jak jednotliví uživatelé snášejí zákaz návštěv. V případě, že by situace na uživatele doléhala, pověřený pracovník se ozve kontaktní osobě. Domluví možnost videohovoru.

2. Blízká osoba  se kontaktuje:

    a. na e-mail ergoterapie@dsfm.cz (budova 28. října ) a denisa.fuskova@dsfm.cz (budova Školská) nebo

    b. ve Vaší aplikaci Skype zadáte do vyhledávání „Domov pro seniory Frýdek-Místek“ (budova 28. října) a „Školská  Domov FM“ (budova Školská) - po vyhledání zahájíte chat, na který bude v nejbližší možné době reagováno pracovníkem  domova nebo

    c. v aplikaci „WhatsApp“, „Viber“ na telefonním čísle:

              Domov I -    722 910 232,

              Domov II  -  775 887 257,

              Domov III -  775 887 256,

              Domov IV -  731 252 227.

Příslušní pracovníci, kteří videohovory realizují, nejsou na uvedených kontaktech neustále. Prosíme tedy o trpělivost a shovívavost, než bude spojení uskutečněno.

 

Pro kontakt se svými blízkými můžete také využít mailových adres, a to michaela.balejova@dsfm.cz, drahomira.cernotova@dsfm.cz, lenka.tesarcikova@dsfm.cz. Na ně můžete napsat svým blízkým vzkazy, které jim budou vytištěny a předány.

 

Informace týkající se návštěv a zájemců o služby našeho zařízení: 

Žádáme rodinné příslušníky stávajících uživatelů a zájemce o služby našeho zařízení, aby se kontaktovali v případě potřeby telefonicky či e-mailem se sociálními pracovnicemi, a to v době jejich kontaktních hodin.

Veškeré úkony, např. podání žádosti, doplňování žádostí, vyúčtování plateb, apod. bude probíhat bezkontaktně. 

Telefonní číslo sociálních pracovnic: 558 441 809. 

E-mail sociálních pracovnic michaela.balejova@dsfm.cz,  lenka.tesarcikova@dsfm.cz,  drahomira.cernotova@dsfm.cz

 

 

výběr fotografií z domova seniorů