Cvičení na terase 28. 8. 2019

Skupinové cvičení patří mezi oblíbenou aktivitu v domově, zvláště když počasí přeje a cvičení probíhá na terase.  Lehké protažení svalů, anebo dechové cvičení s míčem je to, co obyvatelé baví, především když ví, že to prospěje tělu i mysli. 

Herní dopoledne 16. 8. 2019

Ze všech společenských her je mezi našimi klienty určitě nejoblíbenější „Člověče, nezlob se“.  A tak bylo jedno srpnové páteční dopoledne věnováno zejména této hře a kdo dohrál a měl ještě chuť, mohl si vyzkoušet také domino nebo reminiscenční pexeso. 

Trénink paměti 14. 8. 2019

Pestrá směs hlavolamů, kvízů, přesmyček a doplňovaček vyplnila našim uživatelům jedno srpnové dopoledne v klubovně domova.  V průběhu aktivity bylo hodně veselo a na závěr se všichni osvěžili kouskem svěžího melounu.

Náš uživatel předával svou knihu místním regionálním knihovnám

Ve čtvrtek 15. 8. 2019 se uskutečnilo milé setkání našeho obyvatele Viléma Przeczka a zástupců regionální knihovny Karviná Mgr. Markéty Kukrechtové - ředitelky, paní Ing. Svatavy Sukopové, náměstkyně pro knihovnické a informační služby a zástupce knihovny Třinec Bc. Martina Čadry - vedoucí služeb pro dospělé. Pan Przeczek daroval oběma knihovnám deset kusů knihy s názvem „Vzpomínky mého života“, zachycující jeho život.

Je 197 sub-kategorií v této kategorii

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů