Tvoření havajských věnců 10. února 2020

To, že venku fučí a je zima, našim uživatelům vůbec nevadí. V pondělí dopoledne přišli do jídelny, kde se letně naladili a pustili do vyrábění havajských věnců.  Byla to nelehká práce, uživatelé to však nevzdali a vytvořili pěkné ozdoby, které se jim stanou okrasou na brzký ples.

Povídání o včelách a jejich produktech 7. února 2020

V pátek 7. února do našeho domova zavítal až z Trojanovic pan Zdeněk Kuchař, jehož dlouholetým koníčkem je včelaření.  Uživatelé domova zaujal svou naučnou přednáškou o včelách, mateří kašičce a propolisu, taktéž i degustací výtečného medu z podhůří Beskyd.

Ochutnávka netradičních pochutin 23. ledna 2020

Netradiční pochutiny jako je avokádo, mango, granátové jablko anebo chia semínka mohli uživatelé domova ochutnat ve čtvrtek 23. ledna. Tuto zajímavou ochutnávku si pro naše klienty připravily studentky oboru nutriční terapeut a obohatily ji mnoha poutavými informacemi nejen o zdravé výživě.

Sportovní dopoledne 22. ledna 2020

Ve středu dopoledne se sešli uživatelé v klubovně, aby změřili své síly a zasoutěžili si v hodu kroužkem na cíl, v hodu míčkem na plechovky anebo ve hře bowling. Ten, kdo z účastněných nerad soutěží, se mohl zapojit do zručných stolních her anebo zvítězit v oblíbeném „Člověče nezlob se“. 

Je 244 sub-kategorií v této kategorii

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů