Havajský ples 25. 9. 2019

Léto končí a naši uživatelé se s ním patřičně rozloučili v Lidovém domě, kde se konal Havajský ples. U vstupu do sálu obdrželi krásné dárky nejen v podobě havajských věnců, shlédli taneční vystoupení a zatančili si v rytmu letních písní. V závěru této nevšední společenské akce se zúčastnili tomboly, ve které jim štěstí přálo. Do domova se vraceli s příjemným pocitem ze skvěle stráveného dne.

MĚLI JSME TU ČEST, ŽE JSME MOHLI OSLAVIT S NAŠIM UŽIVATELEM JEHO 100. NAROZENINY

Dne 11. 10. 2019 oslavil v kruhu svých blízkých významné životní jubileum náš uživatel pan Vladislav Kožuch. K jeho 100. narozeninám mu přišel poblahopřát za Statutární město Frýdek-Místek pan primátor Mgr. Michal Pobucký, dále zástupci OSSZ Frýdek-Místek a samozřejmě vedení domova. 

Podzimní tvoření 18. 9. 2019

Když začne venku hodně foukat, je to znamení, že je tu podzim plný barev. A ten naši uživatelé patřičně přivítali výrobou barevných dekoračních draků. Draci potěšili a stali se pěknou ozdobou pokojů. 

Bingo 12. 9. 2019

Velkou míru pozornosti a soustředění si vyžádala oblíbená hra „Bingo“.  Tu si uživatelé s chutí zahráli ve čtvrtek 12. září. Šťastnými výherci se stali jen někteří zúčastnění.  Nikomu to však nevadilo. Všichni se při hře vesele pobavili a tím si zpříjemnili jedno zářijové dopoledne.

Je 202 sub-kategorií v této kategorii

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů