Charitní dny umění 13. 9. 2018

Ve čtvrtek 13. září navštívili naši uživatelé sál Národního domu, kde pro ně byla připravena velmi zajímavá aktivita. Každý účastník si tam pro sebe namaloval krásnou krajinku, a tento vlastními silami vytvořený obraz nyní může použít k výzdobě svého pokoje nebo jako dárek pro příbuzné a známé.

Pečení bramboráků 7. 9. 2018

Bramborové placky, toto tradiční české jídlo, zavoněly v prostorách našeho domova v pátek 7. září, kdy si je klienti napekli spolu se „švestkovými růžičkami“. Při přípravě obou těchto pokrmů si také zazpívali a na závěr výsledek svého snažení ochutnali.

Výlet do ZOO Ostrava 29. 8. 2018

Ostravská zoologická zahrada, asi nejoblíbenějším cíl turistů v tomto městě, se stala i cílem výletu našich klientů ve středu 29. srpna. Příjemná procházka mezi výběhy exotických zvířat spojená s občerstvením všem připomněla, že letní období se již nezadržitelně chýlí ke svému konci.

Bingo 27. 8. 2018

V pondělí 27. srpna se při hraní loterie Bingo ukázalo, komu z našich klientů přeje štěstí více a komu naopak méně. Nejdůležitější však bylo, že u všech zúčastněných zvítězila dobrá nálada.

Je 216 sub-kategorií v této kategorii

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů