Halloweenské tvoření 23. 10. 2019

Blíží se konec měsíce a s ním i americký svátek Halloween, na který se naši uživatelé rozhodli patřičně připravit. V rámci výtvarné dílny se sešli v klubovně našeho domova a zaměřili své síly na výrobu strašidelných masek. Práce šla všem uživatelům od ruky. Masky se hodně povedly, a tak netrpělivě očekávaná oslava svátku Halloween za pár dnů může začít. 

Nevšední domácí mazlíčci 22. října 2019

V úterý odpoledne se někteří uživatelé vydali na návštěvu do Penzionu pro seniory, p. o., kde se konalo společné setkání s domácími mazlíčky. Velkým překvapením bylo, když se mezi mazlíčky objevil ježek, had či činčila. Uživatelé se těchto neobvyklých domácích zvířátek nezalekli. Vyslechli si o nich poutavý výklad a někteří nabrali i odvahu se s nimi pomazlit.

Hry seniorů 18. října 2019

V pátek 18. října se tříčlenné družstvo našeho domova zúčastnilo již 13. ročníku Her seniorů. Hry se tentokráte konaly v novém objektu Centra aktivních seniorů. Na naše soutěžící seniorky čekaly náročné, avšak zábavné úkoly, které úspěšně zvládly a umístily se na pěkném čtvrtém místě.  

Vinobraní 17. října 2019

Větrné počasí a krásně zabarvené listí napovídá, že je tu období, které je spojeno s Vinobraním. To se v našem domově konalo ve čtvrtek 17. října.  K poslechu či tanci hrál a zpíval známé písně pan Sládek. Červené anebo bílé víno se nejen ochutnávalo, ale mohlo se i vyhrát v náročných soutěžích, které pro klienty byly přichystány. 

Je 216 sub-kategorií v této kategorii

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů