Návštěva Domovinky 8. 11. 2018

Pan Stanislav projevil přání, zda by se nemohl podívat do domovinky za přáteli, s kterými se tam scházel, když ještě nebyl v domově. Domluvili jsme tedy návštěvu a přizvali ještě dvě další uživatelky. Tito tři se ve čtvrtek 8. listopadu spolu s doprovodem vypravili na návštěvu. Tam všechny čekalo vřelé přijetí a výborný štrůdl. Pana Stanislava tam všichni vyzpovídali a měli radost z opětovného shledání. Při odchodu jsme museli slíbit, že si návštěvu brzy zopakujeme.

Hallowenská párty 7. 11. 2018

Ve středu 7. listopadu se na Domově I konala halloweenská party. Nechyběla stylová výzdoba a správně oděný personál i uživatelé. Na menu se podívalo pivo, párky, želé červíci, brambůrky a nechyběla ani zákusek a hallowenské cukroví.

Sázení památné lípy 26. 10. 2018

Naši senioři dostali od sousední 4. ZŠ pozvánku na sázení lípy k stému výročí založení republiky. Zástupci z řad našich uživatelů se spolu s doprovodem vypravili na školní zahradu. Tam následoval krátký kulturní program, v kterém mimo jiné zazněly písně Ach synku, synku a Chválím tě země má. Po projevu paní ředitelky, pan zástupce s vybranými žáky lípu zasadili. Spolu s dětmi doufáme, že se lípa dožije ve zdraví i míru i výročí dvoustého.

Hry seniorů 18. 10. 2018

Na 12. ročníku Her seniorů, který se konal tentokrát pod záštitou Charity Frýdek-Místek, nechyběla ani reprezentantka z Domova I. Spolu s ostatními dokázala, že hrát a závodit lze v každém věku a že se i senioři dokáží odvázat a pobavit.

Je 141 sub-kategorií v této kategorii

Školská

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů