Vánoční vystoupení dětí ze ZŠ Galileo 17. prosince

Vánoční koledy a písně nejen v anglickém jazyce přišly uživatelům do našeho domova za hudebního doprovodu svých učitelů zazpívat děti z bilingvní základní školy Galileo. Na závěr svého krásného vystoupení pak děti předaly klientům ručně vyrobené ozdůbky a pod vánoční stromeček vložily dárky, které společně uživatelům zakoupily. 

Předvánoční posezení s dobrovolníky ADRA 16. prosince

V tomto krásném předvánočním čase se pravidelně v domově koná posezení uživatelů s dobrovolníky z organizace ADRA. Setkání, které je spojeno s vyráběním vánočních ozdůbek, tentokráte výrobou sněhuláků, s ochutnávkou cukroví a zpíváním koled za doprovodu kytary, je velkým poděkováním dobrovolníkům za jejich celoroční dobrosrdečnou činnost. 

Vánoční koncert 16. prosince

Do sametového hlasu a zvučných tónu kytar se v pondělí 16. prosinec mohli zaposlouchat uživatelé v místní jídelně, kde se konal vánoční koncert charismatického zpěváka Pavla Býmy. Společně se svým synem a dcerou jídelnu proměnili na koncertní sál, ve kterém zazněly vánoční koledy nejen v českém jazyce. Nejkrásnějším dárkem pak bylo vřelé a osobní rozloučení zpěváka s každým zúčastněným. 

Vánoční vystoupení dětí z MŠ J. Myslivečka 13. prosince 2019

V pátek 13. prosince do našeho domova zavítali malí předškoláci z MŠ J. Myslivečka se svým pásmem básniček a písniček. Děti předvedly nádherné vystoupení v ladných krojích a na závěr ručně vyrobeným dárečkem vykouzlily úsměv u všech obdarovaných. Za svůj obdivuhodný výkon si zasloužily vřelý potlesk i sladkou odměnu. 

Je 235 sub-kategorií v této kategorii

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů