Křížovkářské dopoledne na III. a IV. domově 8. a 9. října 2020

 

Křížovky, rébusy i kvízy jsou zdrojem informací, formou tréninku paměti, a především velkou zábavou. Účast bývá veliká. Zvláště když je luštění zaměřeno na nejúspěšnějšího českého interpreta Karla Gotta a obohaceno o poslech jeho písní.   

 

Vyrábíme sovičky 7. října 2020

 

Ve středu dopoledne se uživatelé na třetím a čtvrtém domově pustili do výroby podzimních ozdob. Lepili, stříhali, vybírali pro své dílo podzimem zbarvené listy a báječně se přitom bavili. Na konci aktivity se pak pochlubili sovičkami, kterými si vyzdobili obydlí.

 

Návštěva canisterapeutky 6. října 2020

 

V úterý náš domov opět navštívila canisterapeutka. Její speciálně vycvičený pes se předvedl nejen ve skupině, ale rozradostnil svou přítomností i spoustu uživatelů přímo na pokoji. 

 

Den seniorů 1. a 2. října 2020

 

Na první den v měsíci říjnu připadá každoročně Mezinárodní den seniorů. A proto aktivizační pracovnice připravily pro klienty dárek v podobě smažení vaječiny. Ta proběhla jednotlivě pro všechny domovy ve čtvrtek a v pátek. Vaječina se tentokráte smažila na obrovské pánvi, a to nejenom v klubovně. Jednalo se především o toužebné přání nejednoho uživatele, které aktivizační pracovnice splnily.

 

Je 282 sub-kategorií v této kategorii

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů