Návštěva canisterapeutky 6. října 2020

 

V úterý náš domov opět navštívila canisterapeutka. Její speciálně vycvičený pes se předvedl nejen ve skupině, ale rozradostnil svou přítomností i spoustu uživatelů přímo na pokoji. 

 

Den seniorů 1. a 2. října 2020

 

Na první den v měsíci říjnu připadá každoročně Mezinárodní den seniorů. A proto aktivizační pracovnice připravily pro klienty dárek v podobě smažení vaječiny. Ta proběhla jednotlivě pro všechny domovy ve čtvrtek a v pátek. Vaječina se tentokráte smažila na obrovské pánvi, a to nejenom v klubovně. Jednalo se především o toužebné přání nejednoho uživatele, které aktivizační pracovnice splnily.

 

Výlet na Pustevny 22. září 2020

Podzimní počasí uvítalo naše uživatelé v úterý 22. září na známých Pustevnách. Výhled na vrcholky Beskyd byl nádherný. Uživatelé potěšil i pohled na znovuobnovený Libušín. Zářijový vítr čerstvě vál, a proto výborné občerstvení na uživatelé tentokráte čekalo pod Pustevnami v Kolibě pod Horů.

Výlet do ZOO 18. září 2020

Teplý zářijový den s oblohou bez mraků nabídl uživatelům strávit dopoledne v ostravské zoologické zahradě. Zvířata pyšně ukazovala svá mláďata a občerstvení u pavilonu Evoluce napomohlo klientům doplnit ztracené síly před závěrečnou jízdou ZOO vláčkem. Uživatelé se z výletu vraceli hodně unavení, přesto spokojení.

Je 280 sub-kategorií v této kategorii

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů