Pečení 19. února 2020

Naši uživatelé se rádi vídají a těší z každé společné aktivity. Takovou oblíbenou činností, na které bývá hojná účast, je pečení. A to se událo ve středu 19. února. Klienti napekli šneky z listového těsta a společně si povedené dobroty i vychutnali. 

Havajský ples 13. února 2020

Netradičně vyzdobenou jídelnu květinami, palmami či ananasem mohli uživatelé shlédnout ve čtvrtek 13. února. Konal se zde „Havajský ples“, na kterém nechybělo dobré jídlo, pití a cizokrajné ovoce. Po pěkném uvítání všechny přítomné zaujal a rozveselil havajský taneček v podání aktivizačních a sociálních pracovnic. Opětovně k tanci i poslechu zahrál a zazpíval písničky různých žánrů pan Lubomír Sládek. Součástí zábavného programu byla tradiční tombola, kterou tentokráte obohatil dárky i náměstek primátora Marcel Sikora. 

Tvoření havajských věnců 10. února 2020

To, že venku fučí a je zima, našim uživatelům vůbec nevadí. V pondělí dopoledne přišli do jídelny, kde se letně naladili a pustili do vyrábění havajských věnců.  Byla to nelehká práce, uživatelé to však nevzdali a vytvořili pěkné ozdoby, které se jim stanou okrasou na brzký ples.

Povídání o včelách a jejich produktech 7. února 2020

V pátek 7. února do našeho domova zavítal až z Trojanovic pan Zdeněk Kuchař, jehož dlouholetým koníčkem je včelaření.  Uživatelé domova zaujal svou naučnou přednáškou o včelách, mateří kašičce a propolisu, taktéž i degustací výtečného medu z podhůří Beskyd.

Je 246 sub-kategorií v této kategorii

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů