Pečení vánočních perníčků 21. listopadu 2019

Vůně skořice, badyánu a hřebíčku nám napovídá, že se blíží čas Adventu. Pro naše uživatelé je to znamení, že se pro ně chystá mnoho nevšedních zážitků. Jedním takovým je vánoční posezení, na které je zapotřebí napéci spoustu chutných perníčků, tak jako se událo ve čtvrtek 21. listopadu.

Smažení bramboráků 13. listopadu 2019

Ve středu 13. listopadu se naši uživatelé s velkou chutí zapojili do škrábání a strouhání brambor. Rozhodli se, že si společně připraví bramborové placky. Práce šla všem rychle od ruky a zanedlouho se celým domovem linula vůně tohoto tradičního českého jídla. 

Vystoupení dětí ze ZŠ Chlebovice 12. listopadu 2019

Dobrých skutků není nikdy dost a o tom nás přišli přesvědčit žáci základní školy z Chlebovic v rámci projektu „Jsem laskavec“.  Svými písněmi uživatelům vyčarovali úsměv na tváři a potěšili je milým dárkem v podobě voňavého perníčku. 

Turnaj ve hře Bingo 6. listopadu 2019

Středeční dopoledne bylo hodně náročné. V místní jídelně se pořádal turnaj v oblíbené hře Bingo. Naši uživatelé museli vynaložit spoustu úsilí a soustředění při vyplňování čísel do tabulky a při následném losování. Je samozřejmé, že štěstí přálo jen některým zúčastněným. I tak dobrá nálada provázela všechny účastníky a neúspěch nikomu nevadil. 

Je 216 sub-kategorií v této kategorii

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů