Výlet na Pustevny 20. 6. 2019

Příjemné mírně oblačné počasí přivítalo naše uživatele ve čtvrtek 20. června na Pustevnách. Výhled na okolní beskydské vrcholy byl báječný, vzduch svěží a ani déšť na zpáteční cestě příznivý dojem z výletu nezkazil.

Posezení s písničkou 19. 6. 2019

Jakmile to počasí dovolí, je dobré posedět ve venkovním atriu domova a zazpívat si. Pokud se k tomu ještě přidá menší občerstvení - například lahodná zmrzlina, je o příjemně strávené dopoledne postaráno.

Výlet na Hukvaldy 18. 6. 2019

V úterý 18. června se naši klienti vypravili do hukvaldské obory, kde je čekalo milé překvapení. Stádo daňků pasoucí se nedaleko stezky pro návštěvníky bylo pro všechny velkou atrakcí. Po tomto nevšedním zážitku a po nezbytném pohlazení ocásku lišky Bystroušky „pro štěstí“ se všichni spokojeně vrátili domů.

Vystoupení folklórního souboru Lieska 14. 6. 2019

Slovenský dětský folklórní soubor Lieska se předvedl našim klientům v pátek 14. června v rámci Mezinárodního folklórního festivalu ve Frýdku-Místku. Podívaná to byla náramná, všichni vystupující zatančili a zazpívali s velkým elánem, který pozitivně zapůsobil i na přítomné diváky.

Je 190 sub-kategorií v této kategorii

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů