Soutěžní dopoledne s křížovkou 25. 1. 2017

Ve středu proběhlo Soutěžní dopoledne s křížovkou, kdy si uživatelé vyzkoušeli své znalosti a dovednosti v luštění křížovek a osmisměrek.

"Vzpomínky mého života"

Obyvatel našeho Domova pro seniory Frýdek-Místek, p. o. pan Vilém Przeczek sepsal svůj život do knihy nazvané "Vzpomínky mého života" za pomocí Bc. Drahomíry Černotové, jež ilustrovala obal knihy. Již dříve daroval pan Przeczek své knihy knihovnám ve Frýdku-Místku a v Havířově.

Vzhledem k tomu, že část svého života strávil v Brně, rozhodl se oslovit se stejným záměrem Knihovnu Jiřího Mahena v Brně, p. o.

Ve čtvrtek 9. února 2017 přijely zástupkyně brněnské knihovny paní Jana Šubrová, vedoucí útvaru služeb ústřední knihovny a paní Bc. Iveta Kratochvílová, vedoucí knihovny pro děti a mládež. Za přítomnosti ředitele domova Ing. Milana Nováka a vedoucí sociálně zdravotního úseku Mgr. Dany Kusé předal pan Przeczek hostům dvacet svých knih. Jako pozornost za dar knihovně dostal děkovný dopis, knihu fotografií města Brna a dárkové předměty. Knihy budou zaevidovány do majetku knihovny a poté budou k zapůjčení čtenářům.

 

 

Tvoření s nutričními terapeutkami

Ve čtvrtek 5. 1. 2017 našim uživatelům udělaly radost studentky oboru nutriční terapeut, které si pro ně připravily zajímavé aktivity. Účastníci akce si mohli vyrobit pěkný svícen nebo obrázek z luštěnin.

Mikuláš 2016

Do domova zavítal 5. prosince Mikuláš s čertem a andělem, který příjemně překvapil klienty mikulášským balíčkem.

Je 190 sub-kategorií v této kategorii

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů