Hrajeme golf

Naši uživatelé s velkou chutí zahráli golf. Při této náročné hře se vesele pobavili a tím si zpříjemnili jedno deštivé dubnové dopoledne.  

Vystoupení dětí z MŠ J. Myslivečka 10. 5. 2019

Děti z mateřské školy J. Myslivečka přišly potěšit naše klienty v pátek 10. května svým veselým pásmem. Jejich vtipné kočičí masky hned na začátku prozradily, jaké zvířátko bude společným tématem předvedených písniček a říkanek. Všechny „kočičky“ byly moc roztomilé a za své vystoupení sklidily vřelý a zasloužený potlesk.

Koncert Zlatá šedesátá 6. 5. 2019

V pondělí 6. května si naši uživatelé přišli poslechnout pásmo sestavené z písniček šedesátých let, tedy z období, které patří podle mínění mnohých k tomu nejlepšímu z žánru domácí populární hudby. Interpreti Jaroslav Beneš a Kateřina Tomanová ve svém programu navodili příjemnou retro atmosféru a bezprostředním vystupováním potěšili a zaujali všechny přítomné.

Grilování s „čarodějnicemi“ 26. 4. 2019

Přiblížil se konec dubna a s ním i oblíbené „pálení čarodějnic“. V našem domově se však místo ohně řádně rozehřál gril, na němž přítomné čarodějnice spokojeným účastníkům opekly chutné špekáčky.

Je 190 sub-kategorií v této kategorii

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů