Bingo 3. 4. 2019

Hra bingo, kterou si naši uživatelé opět zahráli ve středu 3. dubna, vyžaduje od hráčů velkou míru pozornosti a samozřejmě štěstí. Je zřejmé, že šťastnými výherci se stali jen někteří zúčastnění, ale dobrá nálada z příjemně prožitého dopoledne provázela všechny.

Beseda o Jožkovi Černém 2. 4. 2019

Moravské lidové písničky v podání Jožky Černého naši uživatelé dobře znají a sami si tyto písně také rádi zazpívají. Poutavou besedu s paní knihovnicí, která byla věnována populárnímu interpretovi, si proto nenechali ujít. Se zájmem si poslechli některé jeho nahrávky s cimbálovou muzikou a dozvěděli se i mnohé zajímavosti z umělcova života. 

Hraní golfu 28. 3. 2019

Ve čtvrtek 28. března naši klienti nezaháleli, vzali do rukou golfové hole a v klubovně při hraní minigolfu vyzkoušeli svoji šikovnost. S každým úderem se výkony hráčů zlepšovaly a na závěr byly úspěšné pokusy náležitě oceněny.

Smažení bramborových placků 25. 3. 2019

Na bramborových plackách si naši uživatelé pochutnali v pondělí 25. března. Nejprve si je však museli společně připravit, ale protože vaření a pečení je jejich oblíbenou činností, vše šlo jako na drátkách a čerstvě usmažené bramboráky brzy voněly na stole. 

Je 190 sub-kategorií v této kategorii

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů